Ayba
 
>> Sertifikalar ve Belgeler 22 Ağustos 2019, Perşembe
HİZMETLERİMİZ
SERA GAZLARI YÖNETİMİ
 
SERA GAZLARI YÖNETİMİ

» Sera Gazlarının Kuruluş Seviyesinde Değerlendirilmesi, Belirlenmesi, Beyanı ve Doğrulanması
Türkiye'de 2016 yılından itibaren yürürlüğe giren ilgili Yönetmelikler kapsamında Sera Gazlarının kuruluş seviyesinde değerlendirilmesi, belirlenmesi, beyanı ve doğrulanması vb. konularda tüm sektörler için resmi ve teknik yeterliliği olan uzmanlarımız tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir.
» Sera gazları için Yasal Mevzuat uygunluk değerlendirmesi ve raporlaması
Sera Gazlarının yönetimi kapsamında yürürlüğe konan yönetmelikler, tebliğler ve diğer yasal şartlar kapsamında tesislerin tüm emisyon kaynak akışları, emisyon kaynakları, ölçüm ve izleme faaliyetleri, saha ve üniteleri değerlendirilmekte; uygunluk durumları tespit edilip raporlanmakta ve iyileşmeye açık yönler için çözüm önerileri geliştirilmektedir.
» Sera gazları dahili risk değerlendirmeleri
Tesisin emisyon kaynak akışları temel alınarak, sera gazlarının tespiti, beyanı ve doğrulanması aşamalarında karşılaşılabilecek dahili risklerin belirlenmesi ve yönetimi için destek çalışmalar yürütülmektedir.
» Çalışanlara yönelik sera gazları bilinçlendirne ve yönetim eğitimleri
Sera gazları ile ilgili bilinçlendirme ve izleme, ölçme, beyan, doğrulama aşamalarında çalışanlar için farkındalık eğitimleri verilmektedir.
 
HİZMETLERİMİZ  
 


Tüm Hakkı Saklıdır © 2011 - Ayba Danışmanlık, Eğitim, Çevre Mühendisliği Hizmetleri Ltd. Şti. Tasarım & Uygulama: Aynur Uğurlu